Pomagamy tworzyć DOM. Pracuj w sklepie Leroy Merlin!

Wybierz dział, w którym chcesz się rozwijać

kasy

serwis

i usługi

przedstawiciel handlowy

handel

logistyka/ magazyn

projektowanie wnętrz

biuro

Dział Kas Leroy Merlin

Wszystkie ścieżki w sklepach prowadzą do kas. To miejsce, w którym Ekipa Leroy Merlin finalizuje sprzedaż. W jej rękach jest budowanie pozytywnych doświadczeń klientów na końcu drogi zakupowej.

 

W tej pracy ważna jest skrupulatność i dobra organizacja pracy. Na pewno przyda się umiejętność pracy pod presją czasu, a przede wszystkim pasja!

 

Dołącz do Ekipy Leroy Merlin i pracuj z ludźmi, których polubisz!

Filip

Rok w Ekipie

Dział Serwisu i Usług Leroy Merlin

W codziennej pracy wspieramy naszych klientów koordynując montaże, np. drzwi, oraz sprawnie realizując reklamacje. W Dziale Serwisu i Usług jakość jest dla nas szczególnie ważna.

 

Podczas wykonywania różnych zadań pomocna będzie umiejętność współpracy z innymi Działami, działania pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy. Siła tkwi w zgranym zespole!

 

Dołącz do Ekipy Leroy Merlin i bądź wsparciem dla naszych klientów!

Edward

14 lat w Ekipie

Nasi Przedstawiciele Handlowi reprezentują firmę na zewnątrz. Zachęcają klientów do wyboru naszych produktów. Aktywnie działają w terenie, aby nasze sklepy były pierwszym wyborem dla klientów.

 

W tej pracy ważna jest orientacja na cel oraz umiejętności sprzedażowe połączone z pasją. Dobra znajomość lokalnego rynku to dodatkowy atut!

 

Dołącz do Ekipy Leroy Merlin i osiągaj z nami imponujące wyniki!

Marcin

8 lat w Ekipie

Dział Handlowy Leroy Merlin

Jesteśmy profesjonalistami z pasją w każdym calu! Zespół Doradców Klienta to serce każdego z naszych sklepów. Szkolimy się już od pierwszych dni pracy. Dzięki temu każdy z nas doskonale zna ofertę produktów. Klienci doceniają nasze zaangażowanie, fachową pomoc oraz wygodę zakupów.

 

To idealna praca dla tych, którzy lubią i chcą pomagać innym tworzyć DOM. W Leroy Merlin każdy dzień to okazja do podzielenia się ekspercką wiedzą oraz pasją. Dodatkowo możesz u nas nauczyć się obsługi różnych narzędzi.

 

Dołącz do Ekipy Leroy Merlin i chodź z uśmiechem do pracy każdego dnia!

Kinga

2 lata w Ekipie

Dział Logistyki Leroy Merlin

Ekipa Leroy Merlin z Działu Logistyki to silna grupa kobiet i mężczyzn. Wspólnie dostarczamy i rozładowujemy towar w naszych sklepach. Dbamy także o zamówienia klientów oraz przygotowanie ich do transportu.

 

Nasze dynamiczne środowisko pracy jest dla nas pasjonujące. Jeśli to lubisz i możesz wykonywać pracę fizyczną - to idealne miejsce dla Ciebie! Posiadanie uprawnień będzie dodatkowym atutem. Jeżeli ich nie masz to pomożemy Ci je uzyskać.

 

Dołącz do Ekipy Leroy Merlin i dostarczaj produkty naszym klientom na terenie sklepu.

Klaudia

2 lata w Ekipie

Projektowanie wnętrz w Leroy Merlin

W Ekipie Leroy Merlin wiemy, jak spełniać marzenia! Nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie Projektantów. W swojej codziennej pracy starają się być “oczami klienta”, aby pomagać im tworzyć wizualizacje DOMu.

 

Praca w dziale projektowania wnętrz to kreatywna przestrzeń. Ważne jest dla nas poczucie estetyki i znajomość trendów. Na pewno przyda się znajomość oprogramowania CAD Decor.

 

Dołącz do Ekipy Leroy Merlin i pomagaj klientom tworzyć DOM!

Agata

15 lat w Ekipie

Biuro w sklepach Leroy Merlin

O prawidłowe funkcjonowanie sklepów dbamy również w biurach. Ekipa Leroy Merlin opiekuje się tutaj sprawami kadrowymi, BHP, księgowością i infrastrukturą. Zarządza także budżetem sklepu i realizacją strategii.

 

Pracując w biurze staniesz się częścią dużej i wspierającej się Ekipy. Czy wiesz, że w jednym sklepie może pracować nawet 150 osób?

 

Dołącz do Ekipy Leroy Merlin i zostań częścią zespołu z pasją!

Aleksandra

15 lat w Ekipie

Wszystko co chcesz wiedzieć o pracy w dziale kas.

 1. Czy zatrudniacie osoby z niepełnosprawnościami?

  Tak, w Ekipie Leroy Merlin pracują osoby z niepełnosprawnościami. Potrzebujemy orzeczenia lekarskiego, które umożliwia wykonywanie pracy na stanowiskach w Dziale Kas.

 2. Jestem obcokrajowcem. Czy mogę pracować w Leroy Merlin?

  Do Ekipy może dołączyć każdy, kto zna język polski w stopniu komunikatywnym. Podczas rozmowy rekrutacyjnej zapytamy Cię o dotychczasowe zatrudnienie i pobyt na terenie Polski – pozwoli to nam przyspieszyć proces zatrudnienia.

 3. Czy jest możliwość pracy w stałych godzinach lub na jedną zmianę np. poranną lub popołudniową?

  Ekipa Leroy Merlin z działu kas pracuje w systemie zmianowym. Najczęściej są to zmiany poranne, środkowe i popołudniowe w godzinach otwarcia sklepu. Nie ma możliwości pracy tylko na jedną zmianę, ale grafik jest elastyczny. To znaczy, że kierownik układając grafik zapyta Cię o Twoją dyspozycyjność i postara się uwzględnić Twoje prośby grafikowe.

 4. Czy jest możliwość pracy tylko od poniedziałku do piątku?

  Sklepy Leroy Merlin są czynne również w soboty oraz niedziele handlowe. W te dni pracuje każdy członek Ekipy. Dzięki temu czujemy się równo traktowani.

 5. Jaką umowę dostanę przy zatrudnieniu?

  Wiemy, jak ważne jest stabilne zatrudnienie. Dlatego umowę o pracę dostaniesz już od pierwszego dnia pracy na okres 3 miesięcy. Po jego pozytywnym zakończeniu zapewnimy Ci umowę na czas nieokreślony.

 6. Jak często i na jaką premię mogę liczyć?

  W Ekipie Leroy Merlin zawsze gramy do jednej bramki. Wspólnie pracujemy na wynik sklepu. Na jego podstawie obliczana jest wysokość premii kwartalnej. Jej wysokość może maksymalnie wynieść 30% Twojego 3-miesięcznego wynagrodzenia i zależy od wyników sklepu, w którym będziesz pracować.

 7. Jakie są możliwości rozwoju w Leroy Merlin?

  W Ekipie każdy kreuje swoją ścieżkę kariery. Pomożemy Ci ją zbudować krok po kroku, tak jak pomagamy klientom tworzyć DOM. Wierzymy, że Twój rozwój to nasz rozwój. Dlatego każdy z Ekipy Leroy Merlin może brać udział w szkoleniach i programach rozwojowych. Ich ukończenie zwiększa szanse na awans.

   

  Jak możesz rozwijać się w Leroy Merlin? Dowiedz się tego od Ekipy!

 8. Jaki dress code obowiązuje w sklepie?

  Wszyscy mamy t-shirty, bluzy lub koszule z logo Leroy Merlin, aby każdy wiedział, że jesteśmy członkami jednej Ekipy.

 9. Czy w sklepie jest dostępne zaplecze pracownicze, chill room i kuchnia?

  Ekipa Leroy Merlin ma do swojej dyspozycji wspólną przestrzeń. Przerwa to czas na regenerację i pożywny posiłek. Dlatego jeśli chcesz odpocząć w trakcie pracy, możesz skorzystać z chill roomu. Na zapleczu znajdziesz kuchnię z wydzieloną częścią, gdzie możesz zjeść, napić się herbaty lub kawy. Zapewniamy szatnię damską oraz męską, gdzie można trzymać rzeczy osobiste i wziąć prysznic.

Wszystko, co chcesz wiedzieć o pracy w Dziale Serwisu i Usług.

 1. Czy zatrudniacie osoby z niepełnosprawnościami?

  Tak, w Ekipie Leroy Merlin pracują osoby z niepełnosprawnościami. Potrzebujemy orzeczenia lekarskiego, które umożliwia wykonywanie pracy na stanowiskach w Dziale Serwisu i Usług.

 2. Na jakie stanowiska najczęściej rekrutujemy?

  W dziale serwisu i usług najczęściej szukamy Doradcy ds. Serwisu i Usług oraz Doradcy ds. Kluczowych Klientów.

 3. Jakie są możliwości rozwoju w Leroy Merlin?

  W Ekipie każdy kreuje swoją ścieżkę kariery. Pomożemy Ci ją zbudować krok po kroku, tak jak pomagamy klientom tworzyć DOM. Wierzymy, że Twój rozwój to nasz rozwój. Dlatego każdy z Ekipy Leroy Merlin może brać udział w szkoleniach i programach rozwojowych. Ich ukończenie zwiększa szanse na awans.

   

  Jak może rozwinąć się kariera w Leroy Merlin? Dowiedz się tego od Ekipy!

 4. Jaki dress code obowiązuje w sklepie?

  Wszyscy mamy t-shirty, bluzy lub koszule z logo Leroy Merlin, aby każdy wiedział, że jesteśmy członkami jednej Ekipy.

 5. Czy w sklepie jest dostępne zaplecze pracownicze, chill room i kuchnia?

  Ekipa Leroy Merlin ma do swojej dyspozycji wspólną przestrzeń. Przerwa to czas na regenerację i pożywny posiłek. Dlatego jeśli chcesz odpocząć w trakcie pracy, możesz skorzystać z chill roomu. Na zapleczu znajdziesz kuchnię z wydzieloną częścią, gdzie możesz zjeść, napić się herbaty lub kawy. Zapewniamy szatnię damską oraz męską, gdzie można trzymać rzeczy osobiste i wziąć prysznic.

Wszystko, co chcesz wiedzieć o pracy w Dziale Handlowym.

 1. Czy praca Przedstawiciela Handlowego wiąże się z delegacjami?

  Zdecydowanie tak. Przedstawiciel Handlowy pracuje w terenie i obsługuje obszar w promieniu około 30 km od sklepu.

 2. Czy do dyspozycji Przedstawicieli Handlowych są auta służbowe?

  Tak, otrzymasz auto do celów służbowych i prywatnych.

 3. Czy jako Przedstawiciel Handlowy mam możliwość użytkowania samochodu również do celów prywatnych?

  Oczywiście tak. Można korzystać z auta do celów prywatnych z tankowaniem paliwa we własnym zakresie.

 4. Czy mogę liczyć na premię?

  Tak, i jest o co walczyć! Dla Przedstawicieli Handlowych przewidzieliśmy dwa rodzaje premii - miesięczną oraz kwartalną. Maksymalna wartość pierwszej z nich może wynieść nawet 100% Twojego 1-miesięcznego wynagrodzenia. Jej wysokość zależy od poziomu realizacji indywidualnego planu sprzedaży. Premia kwartalna może stanowić do 30% Twojego 3-miesięcznego wynagrodzenia i zależy od wyników sklepu, w którym podejmiesz pracę.

Wszystko, co chcesz wiedzieć o pracy Doradcy Klienta.

 1. Czy zatrudniamy osoby z niepełnosprawnościami?

  Tak, w Ekipie Leroy Merlin pracują osoby z niepełnosprawnościami. Potrzebujemy orzeczenia lekarskiego, które umożliwia wykonywanie pracy na stanowisku Doradcy Klienta.

 2. Jestem innej narodowości niż polska. Czy mogę pracować w Leroy Merlin?

  Do Ekipy Leroy Merlin może dołączyć każdy, kto zna język polski w stopniu komunikatywnym. Podczas rozmowy rekrutacyjnej zapytamy Cię o dotychczasowe zatrudnienie i pobyt na terenie Polski – pozwoli to nam przyspieszyć proces zatrudnienia.

 3. Czy jest możliwość pracy w stałych godzinach lub na jedną zmianę np. poranną lub popołudniową?

  Doradcy Klienta pracują w systemie zmianowym. Najczęściej są to zmiany poranne, środkowe i popołudniowe w godzinach otwarcia sklepu. Nie ma możliwości pracy tylko na jedną zmianę, ale grafik jest elastyczny. To znaczy, że kierownik układając grafik zapyta Cię o Twoją dyspozycyjność i postara się uwzględnić Twoje prośby grafikowe.

 4. Czy jest możliwość pracy tylko od poniedziałku do piątku?

  Sklepy Leroy Merlin są czynne również w soboty oraz niedziele handlowe. W te dni pracuje każdy członek Ekipy. Dzięki temu czujemy się równo traktowani.

 5. Jaką umowę dostanę przy zatrudnieniu?

  Wiemy, jak ważne jest stabilne zatrudnienie. Dlatego umowę o pracę dostaniesz już od pierwszego dnia pracy na próbny okres 3 miesięcy. Po jego pozytywnym zakończeniu zapewnimy Ci umowę na czas nieokreślony.

 6. Jak często i na jaką premię mogę liczyć?

  W Ekipie Leroy Merlin zawsze gramy do jednej bramki. Wspólnie pracujemy na wynik sklepu. Na jego podstawie obliczana jest wysokość premii kwartalnej. Jej wysokość może maksymalnie wynieść 30% Twojego 3-miesięcznego wynagrodzenia i zależy od wyników sklepu, w którym będziesz pracować.

 7. Jakie są możliwości rozwoju w Leroy Merlin?

  W Ekipie Leroy Merlin każdy kreuje swoją ścieżkę kariery. Pomożemy Ci ją zbudować krok po kroku, tak jak pomagamy klientom tworzyć DOM. Wierzymy, że Twój rozwój to nasz rozwój. Dlatego każdy z Ekipy Leroy Merlin może brać udział w szkoleniach i programach rozwojowych. Ich ukończenie zwiększa szanse na awans.

   

  Jak może rozwinąć się kariera w Leroy Merlin? Dowiedz się tego od Ekipy!

 8. Czy pojawia się konieczność pracy w godzinach nocnych?

  W nocy się regenerujemy. Pracujemy w ciągu dnia w godzinach otwarcia sklepu. Mogą się pojawić zmiany nocne w uzasadnionych sytuacjach, takich jak np. inwentaryzacja.

 9. Jaki dress code obowiązuje w sklepie?

  Wszyscy mamy t-shirty, bluzy lub koszule z logo Leroy Merlin, aby każdy wiedział, że jesteśmy członkami jednej Ekipy.

 10. Czy w sklepie jest dostępne zaplecze pracownicze, chill room i kuchnia?

  Ekipa Leroy Merlin ma do swojej dyspozycji wspólną przestrzeń. Przerwa to czas na regenerację i pożywny posiłek. Dlatego jeśli chcesz odpocząć w trakcie pracy, możesz skorzystać z chill roomu. Na zapleczu znajdziesz kuchnię z wydzieloną częścią, gdzie możesz zjeść, napić się herbaty lub kawy. Zapewniamy szatnię damską oraz męską, gdzie można trzymać rzeczy osobiste i wziąć prysznic.

Wszystko, co chcesz wiedzieć o pracy w Dziale Logistyki.

 1. Czy konieczne jest posiadanie uprawnień na wózki widłowe?

  Posiadanie uprawnień wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego jest zawsze mile widziane, ale nie jest to warunek konieczny. Często szukamy również osób, które chcą pracować w magazynie, lubią dynamiczną i fizyczną pracę.

 2. Czy Leroy Merlin zapewnia szkolenia i kursy na wózki widłowe?

  Tak, dajemy Ci możliwość udziału w szkoleniu na wózki widłowe, dzięki któremu otrzymasz uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.

 3. Czy jest możliwość pracy w stałych godzinach lub na jedną zmianę np. poranną lub popołudniową?

  Ekipa Leroy Merlin z Działu Logistyki pracuje w systemie zmianowym. Najczęściej są to zmiany poranne, środkowe i popołudniowe w godzinach otwarcia sklepu. Nie ma możliwości pracy tylko na jedną zmianę, ale grafik jest elastyczny. To znaczy, że kierownik układając grafik zapyta Cię o Twoją dyspozycyjność i postara się uwzględnić Twoje prośby grafikowe.

 4. Czy jest możliwość pracy tylko od poniedziałku do piątku?

  Sklepy Leroy Merlin są czynne również w soboty oraz niedziele handlowe. W te dni pracuje każdy członek Ekipy. Dzięki temu czujemy się równo traktowani.

 5. Jaką umowę dostanę przy zatrudnieniu?

  Wiemy, jak ważne jest stabilne zatrudnienie. Dlatego umowę o pracę dostaniesz już od pierwszego dnia pracy na próbny okres 3 miesięcy. Po jego pozytywnym zakończeniu zapewnimy Ci umowę na czas nieokreślony.

 6. Jak często i na jaką premię mogę liczyć?

  W Ekipie Leroy Merlin zawsze gramy do jednej bramki. Wspólnie pracujemy na wynik sklepu. Na jego podstawie obliczana jest wysokość premii kwartalnej. Jej wysokość może maksymalnie wynieść 30% Twojego 3-miesięcznego wynagrodzenia i zależy od wyników sklepu, w którym będziesz pracować.

 7. Jakie są możliwości rozwoju kariery?

  W Ekipie Leroy Merlin każdy kreuje swoją ścieżkę kariery. Pomożemy Ci ją zbudować krok po kroku, tak jak pomagamy klientom tworzyć DOM. Wierzymy, że Twój rozwój to nasz rozwój. Dlatego każdy z Ekipy Leroy Merlin może brać udział w szkoleniach i programach rozwojowych. Ich ukończenie zwiększa szanse na awans.

   

  Jak może rozwinąć się kariera w Leroy Merlin? Dowiedz się tego od Ekipy!

 8. Jaki dress code obowiązuje w sklepie?

  Wszyscy mamy t-shirty, bluzy lub koszule z logo Leroy Merlin, aby każdy wiedział, że jesteśmy członkami jednej Ekipy.

 9. Czy w sklepie jest dostępne zaplecze pracownicze, chill room i kuchnia?

  Ekipa Leroy Merlin ma do swojej dyspozycji wspólną przestrzeń. Przerwa to czas na regenerację i pożywny posiłek. Dlatego jeśli chcesz odpocząć w trakcie pracy, możesz skorzystać z chill roomu. Na zapleczu znajdziesz kuchnię z wydzieloną częścią, gdzie możesz zjeść, napić się herbaty lub kawy. Zapewniamy szatnię damską oraz męską, gdzie można trzymać rzeczy osobiste i wziąć prysznic.

Wszystko, co chcesz wiedzieć o pracy w dziale Projektowania Wnętrz.

 1. Czy w pracy Projektanta jest wymagane ukończenie kursu lub studiów kierunkowych?

  Najważniejsza jest dla nas Twoja osobowość. Jeśli wyróżnia Cię kreatywność i potrafisz przekazać swoją wizję klientowi - dołącz do nas! Nie wymagamy kierunkowego wykształcenia. Będziemy wspierali Twoją umiejętność tworzenia projektów.

 2. Czy muszę mieć doświadczenie w tworzeniu projektów?

  W Ekipie Leroy wspieramy rozwój. Dlatego nie wymagamy doświadczenia. Wystarczy, że interesujesz się projektowaniem, masz zmysł dekoracyjny i motywację, by zdobyć nowe umiejętności. Pokażemy Ci, jak tworzyć dobre projekty!

 3. Czy projektant sprzedaje również produkty?

  Projektanci Wnętrz Leroy Merlin tworzą wizualizacje w oparciu o naszą ofertę produktową. Jesteśmy pewni jej jakości. W efekcie powstają wymarzone wnętrza w domach naszych klientów! Dlatego pasjonująca praca Projektanta Wnętrz łączy się ze sprzedażą.

 4. Jakie programy należy obsługiwać w pracy Projektanta Wnętrz Leroy Merlin?

  Wymarzone wnętrza projektujemy z pasją w programie CAD Decor. Jeśli umiesz posługiwać się AutoCAD to bez problemu poradzisz sobie z naszym oprogramowaniem.

 5. Jaki dress code obowiązuje w sklepie?

  Wszyscy mamy t-shirty, bluzy lub koszule z logo Leroy Merlin, aby każdy wiedział, że jesteśmy członkami jednej Ekipy.

 6. Czy w sklepie jest dostępne zaplecze pracownicze, chill room i kuchnia?

  Ekipa Leroy Merlin ma do swojej dyspozycji wspólną przestrzeń. Przerwa to czas na regenerację i pożywny posiłek. Dlatego jeśli chcesz odpocząć w trakcie pracy, możesz skorzystać z chill roomu. Na zapleczu znajdziesz kuchnię z wydzieloną częścią, gdzie możesz zjeść, napić się herbaty lub kawy. Zapewniamy szatnię damską oraz męską, gdzie można trzymać rzeczy osobiste i wziąć prysznic.

Wszystko, co chcesz wiedzieć o pracy w biurze w sklepie.

 1. Czy muszę mieć doświadczenie w pracy w sklepie, aby pracować na stanowisku w biurze?

  W Ekipie Leroy Merlin liczą się zainteresowanie oraz dobre chęci! Dlatego jeśli nie masz doświadczenia w pracy w sklepie - nie martw się. Wszystkiego Cię nauczymy!

 2. Jaki dress code obowiązuje w biurze sklepu?

  Wszyscy mamy t-shirty, bluzy lub koszule z logo Leroy Merlin, aby każdy wiedział, że jesteśmy członkami jednej Ekipy.

 3. Czy będę pracować w soboty i niedziele?

  Sklepy Leroy Merlin są czynne również w soboty oraz niedziele handlowe. W te dni pracuje każdy członek Ekipy. Dzięki temu czujemy się równo traktowani.

 4. Czy w sklepie jest dostępne zaplecze pracownicze, chill room i kuchnia?

  Ekipa Leroy Merlin ma do swojej dyspozycji wspólną przestrzeń. Przerwa to czas na regenerację i pożywny posiłek. Dlatego jeśli chcesz odpocząć w trakcie pracy, możesz skorzystać z chill roomu. Na zapleczu znajdziesz kuchnię z wydzieloną częścią, gdzie możesz zjeść, napić się herbaty lub kawy. Zapewniamy szatnię damską oraz męską, gdzie można trzymać rzeczy osobiste i wziąć prysznic.

 5. Czy jest dostępny parking dla pracowników?

  Wszyscy możemy korzystać z parkingu dostępnego dla klientów.

Twoje benefity w Ekipie Leroy Merlin

Mindgram - platforma edukacyjno-wellbeingowa

Premia kwartalna

Udział w wynikach i Akcjonariat

Fundusz mieszkaniowy

Dofinansowanie do termomo- dernizacji

Dofinansowanie do termomodernizacji

Ubezpieczenie grupowe

Prywatna opieka medyczna

eTutor - Platforma do nauki języków obcych

Kafeteria benefitów MyBenefit

Rabat
na zakupy

Telefon służbowy

Mindgram - platforma edukacyjno-wellbeingowa

Masz dostęp do platformy on-line, w której możesz korzystać bez ograniczeń ze spotkań z terapeutą, czatów ze specjalistami wielu dziedzin oraz bogatej biblioteki treści edukacyjnych - webinarów, warsztatów i podcastów.

Premia kwartalna

Dodatek finansowy co kwartał, który zależy od wyników finansowych firmy.

Udział w Wynikach i Akcjonariat

Akcjonariat Pracowniczy to sposób na dodatkowe i pewne zyski - umożliwia Ci oszczędzanie na lokacie lub pomnażanie środków, dzięki akcjom. Ty wybierasz, co Ci najbardziej odpowiada!

Fundusz mieszkaniowy

Wspieramy pracowników nie tylko na drodze kariery! W ramach Funduszu Mieszkaniowego możesz starać się o pożyczkę na wkład własny przy zakupie pierwszego mieszkania.

Dofinansowanie do termomodernizacji

Jeśli chcesz przeprowadzić termomodernizację domu lub mieszkania mamy dla Ciebie specjalny rabat na potrzebne do jej realizacji produkty. Łączy się on z innymi rabatami, dzięki czemu zaoszczędzisz na zakupach w Leroy Merlin nawet do 20%.

Ubezpieczenie grupowe

Ubezpieczenie na życie dla Ciebie finansowane przez nas z opcją ubezpieczenia dodatkowo Twoich najbliższych. Pracuj spokojnie i śpij spokojnie.

Prywatna opieka medyczna

Bez długich kolejek i w wybranym terminie. W gabinecie albo w ramach teleporady. Zadbaj o zdrowie swoje, drugiej połowy i bliskich. W każdej chwili możesz rozszerzyć swój pakiet.

eTutor - Platforma do nauki języków obcych

Językowy pasjonat? Z nami masz dostęp do platformy językowej eTutor, na której możesz uczyć się języków takich jak angielski, niemiecki, hiszpański, włoski czy francuski.

Kafeteria benefitów MyBenefit

Kino czy teatr? Basen czy wspinaczka górska? Dajemy Ci dostęp do kafeterii MyBenefit, z którą możesz korzystać z karty Multisport lub modułu wellbeingowego za darmo.

Rabat
na zakupy

Czuj się jak na wyprzedażach cały czas! Nasi pracownicy mają 5% rabatu na zakupy w sklepach sieci Leroy Merlin i Bricoman.

Telefon służbowy

Korzystaj z nowoczesnego smartfona w pracy oraz po godzinach. Zapewnimy Ci go już od pierwszego dnia bycia w Ekipie Leroy Merlin!

Autorskie Programy Rozwojowe Leader Business Academy #LBA

Kreuj własną ścieżkę kariery i zdobywaj nowe umiejętności dzięki naszym autorskim Programom Rozwojowym. Stworzyliśmy Leader Business Academy #LBA, aby wspierać Ekipę Leroy Merlin w rozwoju kompetencji liderskich.

brązowy

#LBA BRĄZOWY

z poziomu wykonawczego na operacyjny, np. przyszły koordynator

srebrny

#LBA SREBRNY

z poziomu operacyjnego na taktyczny, np. przyszły kierownik, menedżer

złoty

#LBA ZŁOTY

z poziomu taktycznego na strategiczny, np. przyszły dyrektor, senior menedżer

Twój rozwój jest dla nas ważny

 • do     26 godzin szkoleniowych dla członków Ekipy Leroy Merlin
 • 24/7 dostęp do platformy szkoleniowej
 • 3 Programy Autorskie wzmacniające kompetencje liderskie

Proces rekrutacyjny

Chcesz pracować z nami?

Znajdź swoją ofertę pracy!

 

Z życia Ekipy Leroy Merlin!

,

Anna, Kierownik sektora

Sprawdź, co u naszej Ekipy